sad_pvnDMEs57q

همه چیزهایی که باید در مورد میسلار واتر بدانیم!


04 خرداد 1402

میسلار واتر یک پاک کننده ملایم پوست است که آرایش را پاک می کند و پوست را مرطوب و شاداب می کند. به نظر شبیه به آب است، اما به محض اینکه پوست خود را لمس می کنید، متوجه می شوید که جادوی کوچکی در کار است. یک محلول پاک کننده صورت نسبتا جدید است که قدرت شگفت انگیزی دارد. این محصول علاوه بر این که به سرعت و سهولت تمام مواد آرایشی و آلودگی ها را از سطح پوست صورت و حتی منافذ آن پاک می کند نیازی به شستشو ندارد و برای افرادی که شب هنگام در شستشوی صورتشان تنبلی می کنند این ویژگی یک نقطه قوت مهم و قابل توجه به حساب می آید. این محصول باعث پخش شدن مواد آرایشی روی پوست نمی شود و برای پاک کردن آرایش چشم ها و لب ها نیز مناسب می باشد.

میسلار واتر چیست؟

این پاک کننده یک پاک کننده آرایشی در حالت مایع، و حاوی مولکول‌های میسل کوچک است که به راحتی در آب حل می‌شوند و روغن را به خود جذب می‌کنند، یا بهتره هست بگوییم این شوینده حاوی ذرات ریزی است که مانند اسفنج‌های مینیاتوری عمل خواهند کرد و مواد آرایشی ، چربی و آلودگی‌ها رو از روی پوست شما جذب خواهند کرد و در کنار آن به پوست رطوبت رسانی هم خواهند کرد.همین ویژگی های هست که پاک کننده میسلار که دارای کیفیت خوب باشد خیلی خیلی تاثیر بیشتری در پاک کردن صورت شما به نسبت پاک کننده‌های معمولی که نیاز به شستشو دارند خواهد داشت و دردسر و زحمت کمتری هم دارد.

میسلار واترها فاقد الکل، چربی و مواد شیمیایی آسیب رسان هستند. این محصولات فاقد مواد صابونی هستند که با قلیایی کردن پوست و بر هم زدن ph آن موجب آسیب پذیر شدن پوست می شوند. میسلار واترها شوینده هایی ملایم اما قدرتمند هستند که با رعایت حال پوست و بدون ایجاد اخلال در شرایط نرمال آن، مواد اضافی را حذف می کنند.

در مناطقی که آب لوله کشی از نوع آب سخت است استفاده از میسلار واتر منطقی تر است. زیرا آب های سخت دارای مواد معدنی فراوانی شامل کلسیم، منیزیم و آهن می باشند و شستشوی صورت با این نوع آب باعث خشک شدن و در درازمدت آسیب به پوست می شود اما میسلار واتر هم آبرسان است و هم ph پوست را به هم نمی زند.

تونر یک محلول پاکسازی کننده است که فرآیند پاکسازی سایر پاک کننده های آرایشی مثل شیرپاک کن را تکمیل می کند. قبل از میسلار واتر فرآیند کامل تمیز کردن پوست آرایش دار شامل استعمال پاک کننده آرایشی و سپس شستشوی آن با آب و در پایان مصرف تونر بود.

میسلار واتر فاقد هرگونه مواد شیمیایی است و همین ویژگی باعث می شود بتوان از آن بدون ایجاد سوزش برای پاک کردن آرایش چشم نیز استفاده کرد. این محلول شگفت انگیز به خاطر آبرسانی و تامین رطوبت پوست از خشکی و تبعات بعدی آن مثل چین و چروک و پیری پوست جلوگیری می کند.

میسلار واتر به خاطر قدرت بالایی که میسل ها به آن داده اند به سرعت مواد اضافی را از روی پوست پاک می کند و باعث می شود روند پاکسازی پوست در زمان کوتاه تری صورت بگیرد.

میسلار فواید زیادی برای پوست دارد، از جمله:

1- پاکسازی ملایم و در عین حال کامل

2- بدون نیاز به آبکشی

3- پوست متعادل و آبرسانی شده

4- مناسب برای انواع پوست

5- استفاده برای تمیز کردن بعد از ورزش

6- استفاده برای شاداب سازی پوست

روش استفاده از میسلار واتر

میسلار واتر را علاوه بر تمیز کردن صورت برای تمیز کردن برس های آرایشی نیز می توانید به کار ببرید.

  • برای تمیز کردن صورت با میسلار واتر کافی است مقدار کمی از آن را بر روی یک پد پاک کننده آرایش یا مقدار پنبه بریزید و به آرامی به کل صورت خود، چشم ها و لب ها بمالید. در صورتی که آرایشتان خیلی غلیظ است این کار را دو بار انجام دهید. تمیز کردن پوست با میسلار واتر پس از ورزش و فعالیت های پرتحرک نیز توصیه می شود.
  • برای پاک کردن برس های آرایشی کافی است مقداری میسلار واتر را در یک ظرف کوچک بریزید و برس آرایشی را به مدت نیم ساعت داخل آن قرار دهید. خواهید دید میسل ها تمام مواد آرایشی را به خود جذب می کنند سپس برس را با دستمال کاغذی خشک و کنید و از تمیزی آن لذت ببرید.

 

برای ارسال نظر باید عضو شوید